Witaj świecie!

Witam wszystkich na moim blogu!

Blog ten ma na celu przybliżenie kwestii dbania o skórę i jej niedoskonałości. Sama przez wiele lat się z nimi zmagam i raczej końca mojej walki nie zobaczę zbyt prędko. Jeśli jednak chociaż jedna osoba, oprócz mnie, odniesie małe sukcesy w kwestii poprawy stanu skóry – będzie to również mój sukces  :lol:

Lecz co autor ma na myśli pisząc o „dbaniu o skórę”?

Autor, a raczej autorka nauczyła się przez lata wiele. Odkąd pamiętam zmagam się z niedoskonałościami skóry wieku młodzieńczego i niestety, dopiero po latach zrozumiałam swoje błędy. Dbanie o skórę nie ogranicza się do stosowania wyłącznie reklamowanych kremów przez uśmiechniętych młodych ludzi z toną make up’u na twarzy i liczeniu na cud. O skórę należy dbać zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Nie ma pięknej skóry bez odpowiedniej diety. Niestety, czas pożegnać ukochane słodycze ( może na początek tylko zmniejszyć ich „dawkę” :roll: ) i znaleźć odpowiednie „zamienniki”.

Zamierzam przyjrzeć się kosmetykom i ich działaniu na skórę oraz składnikom potrzebnym naszej skórze.

Z pozdrowieniami

Agati

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>